Kvetináč Rainbow

Kód: 370
€189 / ks s DPH €157,50 bez DPH
Skladom

Dekoračné prvky z prírodného materiálu vieme vyrobiť na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pieskovcový Kvetináč Rainbow

Prehľad

Ponúkame vám jedinečný pieskovcový kvetináč Rainbow, ktorý zosobňuje spojenie prírodného umenia s moderným dizajnom. Vyrobený z kvalitného pieskovca, tento kvetináč nielenže vyniká svojou estetikou, ale tiež svojou odolnosťou a funkčnosťou.

Vlastnosti

  • Prírodný Pieskovcový Materiál: Pieskovcový kvetináč Rainbow sa pýši jemnými, no výraznými vrstvami pieskovca, ktoré reflektujú radu farebných odtieňov, pripomínajúc dúhu.

  • Odolnosť a Trvácnosť: Pieskovcové kvetináče sú známe svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom, čo zabezpečuje ich dlhú životnosť.

  • Jednoduchá Údržba: Povrch kvetináča je spracovaný tak, aby minimalizoval absorpciu vody a odolával bežným vonkajším vplyvom, čo zabezpečuje jednoduchú údržbu.

Dizajn

Vďaka svojim prirodzeným farebným prechodom a vrstvám, kvetináč Rainbow pridáva dynamiku a život každému priestoru. Jeho organické tvary a štruktúra robia z neho perfektný doplnok pre moderné aj tradičné prostredia.

Aplikácia

Pieskovcový kvetináč Rainbow je ideálny pre exteriéry aj interiéry. Vďaka svojmu robustnému dizajnu a materiálu je vhodný pre rôzne rastliny, od kvetov po väčšie okrasné rastliny.

Záver

Ak hľadáte kvetináč, ktorý je nielen funkčný, ale aj skutočným umeleckým dielom, pieskovcový kvetináč Rainbow je tou správnou voľbou. Umožní vám vytvoriť krásny a prirodzený priestor, ktorý odráža krásu a pôvab prírodného kameňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče z prírodného kameňa na terasu, do záhrady
Hmotnosť: 70 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: