Kvetináč Silver Grey

Kód: 373
€289 / ks s DPH €240,83 bez DPH
Skladom

Mrazuvzdorný leštený kvetináč Silver Grey z kvarcitu je mimoriadne pevný a práve preto je vhodný nielen do interiérových priestorov ale aj exteriérových.

Dekoračné prvky z prírodného materiálu vieme vyrobiť na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvetináč Silver Grey z leštenej bridlice

Prehľad

Predstavujeme vám kvetináč Silver Grey, majstrovské dielo vytesané z leštenej bridlice. S jeho sofistikovaným vzhľadom a jedinečnými vlastnosťami bridlice prinesie tento kvetináč nádych elegancie a charakteru do vášho domova či záhrady.

Vlastnosti

  • Prírodná Leštená Bridlica: Bridlica je cenená pre svoju jedinečnú štruktúru a farbu. Kvetináč Silver Grey zobrazuje nádherné šedé odtiene leštenej bridlice, ktoré reflektujú svetlo a dodávajú mu jemný lesk.

  • Odolnosť a Trvácnosť: Vďaka svojim prirodzeným vlastnostiam je bridlica náročná na vonkajšie vplyvy a zabezpečuje tak dlhú životnosť kvetináča.

  • Jednoduchá Údržba: Kvetináč Silver Grey je ľahko udržiavateľný vďaka svojmu leštenému povrchu, ktorý odmieta vodu a nečistoty.

Dizajn

Elegancia leštenej bridlice v kombinácii so šedými odtieňmi dáva kvetináču Silver Grey moderný, ale zároveň nadčasový vzhľad. Jeho  dizajn je ideálny pre rôzne interiérové a exteriérové štýly.

Aplikácia

Vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie, tento kvetináč je ideálny pre pestovanie rôznych druhov rastlín, od kvetín až po väčšie dekoratívne rastliny.

Záver

Kvetináč Silver Grey z leštenej bridlice je viac ako len obyčajný kvetináč. Je to kúsok umenia, ktorý oživí váš priestor a stane sa významným doplnkom v akejkoľvek oblasti. Pripomeňte si krásu a eleganciu prírody s týmto exkluzívnym kúskom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kvetináče z prírodného kameňa na terasu, do záhrady
Hmotnosť: 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: