Lejla V10 obklad

Kód: 391
Neohodnotené
€34,90 / m2 s DPH €29,08 bez DPH
Skladom

Nádherný obklad z prírodného kameňa Rula Lejla 4 x rezaný, výška 10 cm s prírodným povrchom. Túto rulu je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Obklad Lejla 4x rezaný 

Nádherný obklad z prírodného kameňa Rula Lejla 4 x rezaný, výška 10 cm s prírodným povrchom. Túto rulu je možné použiť v interiéri aj exteriéri, napríklad ako obklad na stenu, obklad na plot, obklad na sokel domu. Tento nádherný Gneis Lejla môžme farebne začleniť do odtieňov bledo hnedej farby s mierne vyskytujúcou sa krémovou až oranžovou farbou. 

Jeho nádherná štruktúra

a zaujímavá hnedá farba kamenného obkladu rula Lejla, ho predurčujú na využitie v elegantne a luxusne pôsobiacich priestoroch. Hodí sa nielen do rustikálneho ale aj do moderného štýlu. Svojím vzhľadom si získa obdiv množstva ľudí. 

Rula je veľmi oblúbená vďaka svojej krémovo hnedej farbe, ktorá miestami pripomína staré drevo skrášli nielen fasádu ale aj stenu či plot.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Hmotnosť: 48 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: gneis
Balenie: voľné
Rozmer: 10 - 40 x 10 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: