WL25 Indian Summer kamenný obklad

Kód: 511
€39,50 / m2 €32,92 bez DPH
Skladom

Obkladový prírodný kameň pieskovec Indian Summer WL25 vo formáte 30 x 10 cm má príjemné farebné variácie v tónoch bielej, hnedej, žltej žilky a fosílnych odtlačkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kamenný obklad - WL25 Indian Summer

Krása a originalita prírodného kamenného obkladu WL25 Indian Summer, ktorý je dokonalým riešením pre každého, kto si praje dodať svojmu interiéru alebo exteriéru teplú a prírodnú atmosféru. S jeho živými teplými tónmi žltej, hnedej a s unikátnymi bledejšími žilkami a fosílnymi odtlačkami, tento kamenný obklad pridáva každému priestoru neopakovateľný charakter.

Vlastnosti produktu:

  • Rozmer a hrúbka: Každý kus obkladu má rozmery 30x10 cm a hrúbku 1,2 cm, čo z neho robí flexibilný výber pre rôzne aplikácie.
  • Jedinečnosť každého kusu: Vďaka prírodným variáciám v farbe a textúre je každý kus obkladu WL25 Indian Summer originál, vytvárajúc tak na stene alebo fasáde nádherný a unikátny obraz.
  • Vhodnosť pre interiér a exteriér: Tento obklad je ideálnou voľbou nielen do interiéru, ale vďaka svojej odolnosti a estetickým vlastnostiam je vhodný aj na exteriérové použitie.
  • Teplé tóny a fosílne odtlačky: Teplé farby spolu s jedinečnými fosílnymi odtlačkami dodávajú každému priestoru pocit tepla a prírodnosti.

Prírodné kamenné obklady odporúčame lepiť kvalitným lepidlom -> LEPIDLO RKS <-  

Kamenné obklady odporúčame ošetriť impregnáciou W-PROTECT, táto impregnácia je transparentná, nezmení vzhľad ani štruktúru kameňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Hmotnosť: 31 kg
Použitie: interiér/exteriér
Typ kameňa: pieskovec
Balenie: 0,63 m2
Rozmer: 30 x 10 cm
Hrúbka: 1,2 cm
Využitie: fasáda, stena, plot, krb
Hrany: rezané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: