Norwian Green kus

Kód: 160
€0,45 / kg €0,38 bez DPH
Skladom

Dekoračný kameň Norwian Green nádhernej zelenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Norwian Green kus kameň

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Norwian Green kus je vytvorený z prírodného kameňa mramor. Jedná sa o zeleno sfarbené kamene s nádhernou kresbou. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný kameň 

Norwian Green vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov zelenej farby vytvára zvláštny efekt. Kus z kameňa Norwian Green poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Kameň je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna. V ponuke máme kusové kamene vo frakcií 40 - 60 cm.

Je veľmi dôležité pod Norwian Green ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné solitéry, veľké okrasné kusové kamene do záhrady, lomový kameň.
Balenie: voľné, big bag
Druh: mramor
Farba: zelená, modrá
Frakcia: 40 - 60 cm
Typ: kus

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: