Šlapák kruh žltý

Kód: 876
€8,50 / ks €7,08 bez DPH
Skladom

Šlapák žltý z prírodného kameňa je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná kresba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nádherný šlapák kruh žltý

Hnedý šlapák kruhový v priemere 40 cm z indického kremičitého pieskovca. Šlapák žltý z prírodného kameňa je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná kresba. Pôsobí veľmi príjemným zemitým vzhľadom. 

Šlapák  z kameňa žltý má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na chodníku vytvára nádherný obraz. Povrchová úprava šľapáka je prírodne odštiepnutá a hrany su ručne sekané, čo dodáva tomuto šľapáku jedinečný vzhľad. Nášľapný kameň z prírodného kameňa je vhodný najmä do exteriéru na chodník, okolo bazéna, okolo domu, na terasu. 

Vkladajú sa priamo do piesku alebo betónu. Výber najvhodnejšieho druhu šľapákov pre záhradu nie je jednoduchý, preto je dobré si dopredu rozvrhnúť kadiaľ budú viesť chodníky, prípadne si spraviť nákres. V  záhradnej architektúre sa na chodníky, cestičky využívajú  hlavne šlapáky z prírodného kameňa.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Šlapáky a nášlapné kamene do vašej záhrady
Hmotnosť: 14 kg
Použitie: exteriér
Rozmer: 40 cm
Druh: kremičitý pieskovec
Farba: žltá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: