Šlapák z andezitu Šedo hnedý

Kód: 694/2 /
od €26,50 / m2 od €22,08 bez DPH

Zvoľte variant

radičný kameň zo Slovenska, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové šlapáky v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

2 / 5cm
Na dotaz | 694/2 /
€26,50 / m2
€22,08 bez DPH
4 / 8 cm
Skladom | 694/4 /
€27,90 / m2
€23,25 bez DPH

Podrobný popis

Šlapák andezit šedo hnedý

Tradičný kameň zo Slovenska, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové šlapáky v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Andezit šedo hnedý má farby od bledo šedej metalickej až po tmavo šedú, kombinovanú s hrdzavo hnedou až tmavo hnedou farbou. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Andezit šedo hnedý je nepravidelne štiepaný, šlapák z andezitu sa používa na vytvorenie cestičiek alebo chodníkov v záhrade, prípadne ako čapice na suchom múriku. Nášlapné kameňe z andezitu sú veľmi oblúbené, kôli svojej životnosti a farebnej variácií. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdormý kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň, andezit šedo hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Šlapáky a nášlapné kamene do vašej záhrady
Použitie: exteriér
Druh: andezit
Farba: šedá, hnedá
Kusov m2: 4 - 6 ks
Priemer: 40 - 70 cm
Váha m2: 110 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: