Socha Gossip Lady Mint

Kód: 268
€225 / ks s DPH €187,50 bez DPH
Skladom

Kamenná socha Gossip Lady je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným odstraňovaním kameňa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Socha Gossip Lady z pieskovca

Socha Gossip Lady z bieleho indického kremičitého pieskovca

Naša Socha Gossip Lady z bieleho indického kremičitého pieskovca je úchvatným dielom, ktorý prinesie do vášho prostredia nádheru a eleganciu. Táto socha vytvára jedinečný príbeh bez slov, zachytávajúc ženu so záhadným výrazom, ktorý nápadne láka k rozprávaniu.

Vytesaná s jemnou a starostlivou rukou remeselníka, vytvára túto sochu z bieleho indického kremičitého pieskovca záhadnú postavu, ktorá priťahuje pozornosť a zanecháva nezabudnuteľný dojem. Každá socha je originálom, vytvoreným s jedinečnými zručnosťami a láskou k detailom.

Biely indický kremičitý pieskovec je známy svojou jemnou textúrou a trvanlivosťou, čo robí túto sochu vhodnou pre interiérové aj exteriérové prostredie. Môže zdobiť váš domov, záhradu alebo terasu, pridávajúc štýl a osobnosť.

Socha Gossip Lady je umeleckým dielom, ktoré nebude iba dekoráciou, ale aj témou rozprávania a diskusií. Ak hľadáte niečo jedinečné a štýlové, táto socha z bieleho indického pieskovca bude dokonalým doplnkom vášho prostredia.

 

Prehistorické sochy

boli zvyčajne ľudské podoby, napríklad Venuša z Willendorfu a sochy bez tváre z kykladských kultúr starovekého Grécka. Neskôr kultúry vymysleli do kameňa zvieracie, ľudsko-zvieracie a abstraktné formy. Najstaršie kultúry používali abrazívne techniky a moderná technológia používa pneumatické kladivá a ďalšie zariadenia. Ale po väčšinu ľudskej histórie používali sochári kladivo a dláto ako základné nástroje na vyrezávanie kameňa.

Pri  priamej  metóde vyrezávania kameňa sa práca zvyčajne začína výberom kameňa na vyrezávanie, ktorého vlastnosti ovplyvnia výber umelca v procese navrhovania. Umelec využívajúci priamu metódu môže používať náčrty, ale vyhýba sa použitiu fyzického modelu. Plne dimenzionálna forma alebo postava je prvýkrát vytvorená v samotnom kameni, keď umelec odstráni materiál, nakreslí náčrty na kamennom bloku a popri tom rozvíja dielo.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy z prírodného kameňa kameňa do interiéru alebo exteriéru
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: