Socha Mint

Kód: 271
€159 / ks s DPH €132,50 bez DPH
Skladom

Kamenná socha Mint je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným odstraňovaním kameňa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Socha Mint z kremičitého pieskovca

Socha Mint z bieleho indického kremičitého pieskovca

Naša Socha Mint z bieleho indického pieskovca je umeleckým dielom, ktoré vás zasiahne svojou nádherou a eleganciou. Táto socha vytvára pôsobivý príbeh bez slov, zachytávajúc ženskú postavu so záhadným a pôvabným výrazom, ktorý vás okamžite pohltil.

Každý detail tejto sochy je vytesaný s jemnosťou a starostlivosťou remeselníka, ktorý sa špecializuje na prácu s bielym indickým pieskovcom. Táto socha je originálnym dielom, ktoré vzniklo prostredníctvom jedinečných umeleckých zručností a oddanosti k estetike.

Biely indický pieskovec je známy svojou jemnou textúrou a trvanlivosťou, čo robí túto sochu vhodnou pre umiestnenie v interiéroch aj exteriéroch. Môže zdobiť váš domov, záhradu alebo terasu a pridať štýl a osobnosť prostrediu.

Socha Mint je umeleckým dielom, ktoré nebude iba dekoráciou, ale aj zdrojom inšpirácie a krásy. Ak hľadáte niečo jedinečné a pôsobivé, táto socha z bieleho indického pieskovca je ideálnym doplnkom vášho priestoru.

Prehistorické sochy

boli zvyčajne ľudské podoby, napríklad Venuša z Willendorfu a sochy bez tváre z kykladských kultúr starovekého Grécka. Neskôr kultúry vymysleli do kameňa zvieracie, ľudsko-zvieracie a abstraktné formy. Najstaršie kultúry používali abrazívne techniky a moderná technológia používa pneumatické kladivá a ďalšie zariadenia. Ale po väčšinu ľudskej histórie používali sochári kladivo a dláto ako základné nástroje na vyrezávanie kameňa.

Pri  priamej  metóde vyrezávania kameňa sa práca zvyčajne začína výberom kameňa na vyrezávanie, ktorého vlastnosti ovplyvnia výber umelca v procese navrhovania. Umelec využívajúci priamu metódu môže používať náčrty, ale vyhýba sa použitiu fyzického modelu. Plne dimenzionálna forma alebo postava je prvýkrát vytvorená v samotnom kameni, keď umelec odstráni materiál, nakreslí náčrty na kamennom bloku a popri tom rozvíja dielo.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy z prírodného kameňa kameňa do interiéru alebo exteriéru
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: