Štrk Tufa žltá

Kód: 127/-25
€8,90 / ks €7,42 bez DPH

Zvoľte variant

Štrk Tufa ideálna na dekoráciu do kvetináčov alebo do akvária. Dekoračný štrk Tufa ponúka vynikajúci estetický efekt ohromujúceho prírodného skalného prostredia. Tufa poskytuje pôde vynikajúcu výživnú hodnotu a dá sa použiť aj do mulča.

Detailné informácie

Veľkosť 8 - 20 mm, (25 kg vr.)
Na dotaz | 127/-25
€8,90 / ks
€7,42 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný štrk Tufa

Medzi benefity okrasného kameňa tufy patrí odvodňovanie a prevzdušňenie vďaka minerálnej štruktúre.

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné okrúhliaky, okrasné štrky, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene

v žltom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň štrk Tufa žltá využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Tufa žltá, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Na predaj okrasné štrky a dekoračné drte, dunajský riečny štrk top cena.
Balenie: 25 kg vr.
Druh: tufa
Farba: žltá
Frakcia: 8 / 20 mm
Typ: štrk
Výdatnosť (5 cm vrstva): 60 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: