Štrk Granit šedý

Kód: 97/TON 97/25 97/TON2 97/26 Zvoľte variant
Neohodnotené
€160 / tona s DPH €5,60 / balenie s DPH €160 / tona s DPH €5,50 / balenie s DPH od €5,50 / balenie s DPH €133,33 bez DPH €4,67 bez DPH €133,33 bez DPH €4,58 bez DPH od €4,58 bez DPH €0,16 / 1 kg €0,22 / 1 kg €0,16 / 1 kg €0,22 / 1 kg
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Merná jed.
Frakcia (mm)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Okrasné kamene šedo-bielej farby Granit Šedý je vhodný do interiéru aj exteriéru. V interiéri do váz, mís ako dekorácia, v exteriéri skvelo vynikne na väčších plochách, v záhonoch ale aj okolo stromov a kríkov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračný štrk do záhrady Granit Šedý

Decentne pôsobí na hroboch. Balenie v pevných igelitových vreciach po 25kg alebo big-bagoch.

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné okrúhliaky, okrasné štrky, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene

v šedom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň granit šedý využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod štrk granit šedý alebo iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Na predaj okrasné štrky a dekoračné drte, dunajský riečny štrk top cena.
Balenie: big bag, 25 kg vr.
Druh: žula
Farba: šedá
Frakcia: 16 / 22 mm, 8 / 16 mm
Typ: štrk
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: