Tifany pieskovcová dlažba

Neohodnotené

Dlažba z kameňa Tifany vo formáte 60 x 40 cm. Dlažba Tifany je z kremičitého pieskovca. Kamenný obklad Tifany je používaný kvôli svojej pevnosti a trvanlivosti, má nádhernú dúhovú kresbu, kde prevládajú farby hnedá, žltá, krémová.

Dostupnosť Skladom
Kód: 250
€64,90 / balenie €54,08 bez DPH
Tifany pieskovcová dlažba
Neohodnotené

Tifany rezaná pieskovcová dlažba

Tento nádherný obklad je výsledným efektom pôsobenia čara prírody. Prirodzené bohatstvo a jedinečná textúra týchto dlažieb nielenže dáva vnútorným a vonkajším stenám unikátny vzhľad ale aj pocit domova. Kamenná dlažba Tifany má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí.

Každý jeden kus je originál

a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na podlahe alebo fasáde domu vytvára nádherný dúhový obraz. Povrchová úprava tohto prírodného kameňa Tifany je príjemná na dotyk.

 

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 40 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: pieskovec
Balenie: voľné
Rozmer: 60 x 40 cm
Hrúbka: 1,5 cm
Využitie: fasáda, stena, chodba, terasa

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

travertine classic
€34,92 bez DPH
€41,90

Travertín Classic je jednou z najobľúbenejších travertínových farieb. V prevedení francúzsky vzor ( french pattern ), ktorý pozostáva z formatov...

Kód: 262
traverin classic
od €43,25 bez DPH
od €51,90

Travertínová dlažba Classic je jednou z najobľúbenejších travertínových farieb. V prevedení francúzsky vzor ( french pattern ), ktorý...

Kód: 253/FRE
mramor bhaislana black
€89,90 –33 %
€49,92 bez DPH
€59,90

Dlažba z kameňa Bhaislana Black vo formáte 60 x 30 cm, kamenná dlažba Bhaislana Black so svojou tmavou textúrou sa hodí do akéhokoľvek architektonického štýlu.

Kód: 244