Typhon Black

Kód: 954
€24,90 / ks €20,75 bez DPH
Skladom

Obkladová kamenná dyha Typhon Black vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a ľahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tenký flexislate Typhon Black

Obkladová kamenná dyha Typhon Black vo formáte 122 x 61 cm, super tenká a lahká kamenná tapeta nájde svoje uplatnenie v modernom, rustikálnom, vidieckom ale aj čoraz obľúbenejšom vintage štýle. Pôsobí veľmi impozantne a jedinečne. Vďaka svojej kresbe vytvorí nádherný efekt na akejkoľvek stene.

Malé uzly v kameni mu dodávajú šmrnc a vytvárajú elegantný vzhľad a zútulní každý interiér či exteriér. Kamenná dyha Typhon Black sa vďaka svojej flexibilite dá narezať na akýkoľvek rozmer, prípadne sa z nej dajú vytvoriť oblúky či poloblúky. Každý jeden kus je originál a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený na stene alebo fasáde domu vytvára nádherný obraz. Ak chcete mať nádherný kamenný obklad, tak kamenná dyha Typhon Black vám to určite zaručí.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať).

Poznámka: kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

"Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to dyha z prírodného kameňa, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenná dyha, tapeta, felxistone, tenký obklad na stenu
Hmotnosť: 2 kg
Dĺžka: 122 cm
Šírka: 61 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: