Aroma Bowl IFB6 Teakwood

Kód: 771
€32,40 / ks s DPH €27 bez DPH
Skladom

Dekoračná miska z prírodného kameňa pieskovec Teakwood, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska Aroma Bowl IFB6 Teakwood: Prírodný Šarm a Elegancia v Jednom

Objavte kúzlo a krásu Misky Aroma Bowl IFB6 Teakwood, ktorej prírodný dizajn a sofistikovanosť premieňa každý priestor na oázu pokoja a relaxácie. Táto exkluzívna miska je majstrovským dielom, ktoré kombinuje funkčnosť a estetickú krásu, aby vytvorilo perfektný doplnok pre vaše aroma terapeutické rituály alebo jednoducho ako elegantný dekoračný kúsok.

Teakwood finiš tejto misky pripomína luxus a pohodu, čo je ideálne pre vytváranie relaxačnej atmosféry v domácnostiach či wellness centrách. Je skvelá na uchovávanie esenciálnych olejov, byliniek, kvetov alebo iných aromatických ingrediencií, ktoré pomáhajú podporiť pohodu a harmoniu.

Technické špecifikácie:

  • Materiál: Pieskovec teakwood
  • Farba: Teakwood
  • Použitie: Aroma terapia, Dekorácia

Kľúčové slová: teakwood miska, miska pre aroma terapiu, prírodná miska, elegantná miska, multifunkčná miska

Dekoračná miska z prírodného kameňa pieskovec Teakwood, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásne detaily pripomínajúce teakové drevo. 

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Svietniky a záhradné lampy z prírodného kameňa
Hmotnosť: 8 kg
Šírka: 25 cm
Výška: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: