Miska Chocolate veľká

Neohodnotené

Miska z prírodného kameňa pieskovec Chocolate, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Dostupnosť Skladom
Kód: 331
€540,30 / ks s DPH €450,25 bez DPH
Miska Chocolate veľká
Neohodnotené

Dekoračná miska Chocolate

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska Chocolate je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásnu pieskovcovú štruktúru terakotovej farby. 

Kamenné misky na vodu

a napájadlá pre vtáčiky sú vyrobené z prírodného kameňa. Aby bola zaručená kvalita, každý kus je vyrobený ručne. Umiestnenie vodného prvku pri vchode do domu pomáha odvrátiť vstup negatívnej energie v dome. Najlepším miestom umiestnenia vodných útvarov je severovýchodná oblasť. Vodné prvky regulujú tok energie v životnom prostredí. Väčšina záhrad je často navštevovaná vtákmi. Keď si vyberáte vtáčie napájadlá, treba dbať na to, aby sa dali ľahko vyčistiť. Mal by mať tiež mierny sklon, aby sa vtáky mohli brodiť vo vode.  

Pre zanechanie pôvodného vzhľadu je dobré misku naimpregnovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky
Hmotnosť: 280 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobný produkt

miska butterfly s.grey
€45 bez DPH
€54

Miska z prírodného kameňa kvarcit silver grey, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 325
miska eta gold 5
€29,92 bez DPH
€35,90

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 334
miska fish trey
€45 bez DPH
€54

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Kód: 337