Miska Ambra Tray Silver Grey

Kód: 313/20
od €34,30 / ks od €28,58 bez DPH

Zvoľte variant

Miska z prírodného kameňa kvarcit silver grey, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

20 x 20 cm
Na dotaz | 313/20
€34,30 / ks
€28,58 bez DPH
25 x 25 cm
Na dotaz | 313/25
€42,80 / ks
€35,67 bez DPH
30 x 30 cm
Na dotaz | 313/30
€49,60 / ks
€41,33 bez DPH

Podrobný popis

Dekoračná miska Ambra Tray Silver Grey

Naša Miska Ambra Tray Silver Grey je spojením elegancie a prirodzenej krásy prírodného kameňa. Táto miska je vyrobená z vysoko kvalitného prírodného kameňa v odtieni striebro-šedej farby, čo dodáva jej vzhľadu moderný a prirodzený vzhľad.

Miska Ambra Tray Silver Grey je remeselníckym dielom, ktorý zdôrazňuje jedinečné textúry a vzory kamena. Je ideálna na servírovanie špeciálnych jedál, dekoračným prvkom alebo ako praktický doplnok pre vaše interiérové či exteriérové potreby. Každá miska je jedinečným kúskom, pretože prirodzené vzory a textúry kameňa sa môžu líšiť, čím každá miska získava svoju vlastnú jedinečnosť.

Prírodný kameň použitý pri výrobe tejto misky je známy svojou trvanlivosťou a odolnosťou voči poveternostným podmienkam, čo robí z tejto misky vhodný doplnok pre vašu kuchyňu, terasu alebo obývaciu izbu.

Miska Ambra Tray Silver Grey je spojením prírodného krásy a moderného dizajnu. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú kvalitu a eleganciu vo svojom prostredí.

Investujte do tejto misky a pridajte do vášho prostredia dotyk prirodzenej krásy. Miska Ambra Tray Silver Grey bude určite stredobodom pozornosti a príjemným doplnkom pre vaše jedlá a dekorácie.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického kvarcitu, ktorý má nádhernú šedú metalickú farbu. 

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely

napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: