Miska Shell White mint

Kód: 346
€54 / ks s DPH €45 bez DPH
Skladom

Dekoračná miska Shell White mint z kremičitého pieskovca vhodná do interiéru aj exteriéru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračná miska Shell White mint

Miska Shell White Mint je príkladom harmónie medzi jednoduchosťou a štýlom v oblasti dekoračného umenia. Táto miska je navrhnutá s ohľadom na detaily a eleganciu, a jej svieži mintový odtieň ju robí výnimočnou voľbou pre vytváranie jedinečných dekorácií a zdôraznenie krásy vášho priestoru.

Miska Shell White Mint je vyrobená z vysoko kvalitného pieskovca, ktorý je trvanlivý a odolný voči poškodeniam. Je ideálna pre tých, ktorí hľadajú štýlový spôsob, ako zdôrazniť estetiku svojho domova. Svojím mintovým odtieňom sa stáva výrazným dekoračným prvkom.

Misku Shell White Mint môžete použiť na servírovanie ovocia alebo na vytvorenie originálnych dekorácií. Je to ideálna voľba pre rôzne príležitosti, od svadieb po večierky alebo jednoduché ozdobenie vášho interiéru.

Svieži mintový odtieň Misky Shell White Mint prináša do vášho prostredia pocit sviežosti a štýlu. Nie je to iba praktický nástroj v kuchyni, ale aj umelecký kúsok, ktorý vám umožňuje vyjadriť svoju kreativitu a vkus.

Investujte do Misky Shell White Mint a pridajte do svojho priestoru štýl a eleganciu. Táto miska vám dáva možnosť vytvárať krásne dekorácie a nezabudnuteľné zážitky pre všetkých, ktorí ju budú obdivovať.

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásnu pieskovcovú štruktúru bledej farby. 

V našich domácnostiach

ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: