Miska Bonsai rim.

Kód: 319
€89 / ks s DPH €74,17 bez DPH
Skladom

Dekoračná kamenná miska Bonsai rim. je určená nielen pre milovníkov rustikálneho štýlu ale skvele sa hodia aj do moderne ladeného dizajnu. Miska z prírodného kameňa vyčaruje kúzelnú atmosféru, kdekoľvek ju položíte. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska Bonsaj Rímska

 

Naša Miska Rainbow Bonsaj Rímska je kombináciou umenia, prírody a histórie. Táto jedinečná miska je navrhnutá so zreteľom na krásu rímskej kultúry a zároveň prináša do vášho prostredia pestrosť farieb a tvarov.

Miska Rainbow Bonsaj Rímska je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu a je ručne zdobená, aby zdôraznila jedinečné vzory a detaily. Je ideálnou voľbou pre milovníkov bonsajov, ktorí chcú svojim rastlinám ponúknuť krásu a eleganciu, ktorá zodpovedá ich jedinečnému charakteru.

Táto miska prichádza v rôznych odtieňoch dúhy, čo ju robí výrazným prvkom v každom prostredí. Jej dizajn sa inšpiroval starovekou rímskou kultúrou, čo z nej robí kus, ktorý je nielen praktický, ale aj historickým artefaktom.

Miska Rainbow Bonsaj Rímska je vhodná na zdobenie vášho interiéru, exteriéru alebo záhrady. Je to miesto, kde sa história stretáva s umením a prírodou, a kde vaše bonsaje nájdu dokonalý domov.

Investujte do tejto misky a pridajte do svojho prostredia farby dúhy a historický šarm. Miska Rainbow Bonsaj Rímska je skvelým spôsobom, ako zdôrazniť krásu vašich rastlín a zároveň priniesť do vášho života kúsok histórie a umenia.

Dekoračná miska Bonsaj bude nádherná aj na aranžovanie sezónnych dekorácií.

Miska ručne vyrobená z prírodného kameňa

s nádhernou kresbou je skvelý darček. V ponuke máme misky rôznej veľkosti, tvarov a farieb, každá z nich jedinečný a už nikdy nenapodobiteľný vzhľad.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásne detaily pripomínajúce teakove drevo. 

Naše dekroačné kamenné misky sú vyhotovené prevažne z indického kremičitého pieskovca, mramoru, onyxu, bridlice a kvarcitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: