Bazénový lem Noche

Kód: 825
€27,90 / ks s DPH €23,25 bez DPH
Skladom

Tento luxusný a odolný prírodný kameň s jeho tmavým a hlbokým odtieňom pridáva k bazénom mystickú hĺbku a výrazný charakter.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bazénový lem travertín noche: Temný pôvab prírodného kameňa

Preneste atmosféru stredomorských nábreží priamo do vášho dvora s bazénovým travertínovým lemom Noche. Tento luxusný a odolný prírodný kameň s jeho tmavým a hlbokým odtieňom pridáva k bazénom mystickú hĺbku a výrazný charakter.

Prečo zvoliť bazénový lem Travertín Noche?

  1. Hlboký a Elegátny Odtieň: Noche varianta travertínu vyniká svojím tmavým, takmer čokoládovým odtieňom, ktorý pôsobí výnimočne luxusne a zároveň decentne.

  2. Výnimočná Odolnosť: Ako všetky travertínové produkty, aj Noche je odolný voči poškriabaniu, UV žiareniu a ďalším vonkajším vplyvom, čo zabezpečuje jeho dlhú životnosť.

  3. Bezpečný Pre Bosé Nohy: Jeho prirodzený protisklzový povrch zabezpečuje bezpečie pri bazénových hrátkach, pričom sa neohrieva do vysokých teplôt ani počas horúcich letných dní.

Ako sa s nami môžete spojiť?

Ak vás zaujal bazénový lem Travertín Noche a chcete získať viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci sú vždy pripravení pomôcť a poradiť.

Záver

Pre výber bazénového lemu, ktorý kombinuje estetiku s funkčnosťou, je Travertín Noche ideálnou voľbou. Tento kameň nie len zvýrazní krásu vášho bazéna, ale zároveň pridá hodnotu celej vašej exteriérovej zóne.

Bazénový lem Noche vo formáte 80x25cm s hrúbkou 3cm sa dá použiť aj ako parapet. Bazénové lemy máme v rovnakej farbe ako dlažby, preto sa nemusíte báť že budete rôzne odtiene.

Dodatočné parametre

Kategória: Bazénové lemy
Hmotnosť: 12 kg
Použitie: exteriér
Typ kameňa: travertín
Balenie: voľné
Rozmer: 80 x 25 cm
Hrúbka: 3 cm
Využitie: okolo bazéna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: