Dekoračný štrk Serpentynit

Kód: 79/TON 79/25 Zvoľte variant
Výpredaj
Neohodnotené
€159 / ks s DPH €5,50 / balenie s DPH od €5,50 / balenie s DPH €132,50 bez DPH €4,58 bez DPH od €4,58 bez DPH €0,16 / 1 kg €0,22 / 1 kg
Skladom Skladom Zvoľte variant
Merná jed.
Frakcia (mm)
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Nádherný dekoračný štrk serpentynit jemne hrá svojimi farbami do zelena. Serpentynit je mrazuvzdorný štrk, ktorý sa hodí do interiéru aj exteriéru. Je veľmi obľúbený v záhradách ako kameň v skalke, kameň v záhone, kameň okolo domu a decentne pôsobí aj na hroboch.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračný štrk Serpentynit do záhrady

Dekoračné kamene z prírodného kameňa ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné okrúhliaky, okrasné štrky, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene v zelenom prevedení, upútajú vďaka svojej razmanitosti.

Okrasný prírodný kameň štrk Serpentynit 

využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Serpentynit, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Na predaj okrasné štrky a dekoračné drte, dunajský riečny štrk top cena.
Balenie: big bag, 25 kg vr.
Druh: serpentynit
Farba: zelená, čierna, šedá
Frakcia: 16 / 22 mm
Typ: štrk
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: