Kamenná kôra

Kód: 100/VEL
Tip
od €5,90 / ks od €4,92 bez DPH

Zvoľte variant

Kamenná kôra je ideálna náhrada mulčovacej / drevenej kôry, nehnije, je trvácna a odolná voči vetru a poškodzovaniu vtáctvom. Vďaka svojej textúre a štruktúre (sivá, mierne trblietavá farba v priereze, vrstvená štruktúra) sa používa v záhradnej architektúre.

Detailné informácie

Veľkosť 1 - 3 cm, (25 kg balenie)
Skladom | 100/VEL
€5,90 / ks
€4,92 bez DPH
Veľkosť 1 - 3 cm, (tona)
Skladom | 100/VEL3
€175 / tona
€145,83 bez DPH
Veľkosť 3 - 6 cm, (25 kg balenie)
Skladom | 100/VEL2
€5,90 / ks
€4,92 bez DPH
Veľkosť 3 - 6 cm, (tona)
Skladom | 100/VEL4
€175 / tona
€145,83 bez DPH

Podrobný popis

Kamenná kôra

Preneste si kúsok prírody priamo do vašej záhrady s našou kamennou kôrou, ideálnym riešením pre každého, kto hľadá štýlový a prírodný dekoračný prvok. Tento unikátny dekoračný kameň, výnimočný svojou sivo-hnedou farbou, je dokonalým spôsobom, ako dodať vašim exteriérovým priestorom hĺbku, textúru a vizuálny záujem.

Prečo si vybrať kamennú kôru pre vašu záhradu?

  • Prírodný Vzhľad: Kamenná kôra, s jej sivo-hnedou farebnou paletou, prináša do vašej záhrady prvky prírody a estetickú harmóniu.
  • Versatilita: Či už plánujete vytvoriť cestičky, zdobiť kvetinové záhony, alebo použiť ako mulč v okrasných záhradkách, kamenná kôra sa ľahko prispôsobí vašim potrebám.
  • Odolnosť: Naša kamenná kôra je nielen vizuálne príťažlivá, ale aj odolná voči poveternostným vplyvom, čo zaručuje, že vaša záhrada bude vyzerať nádherne roky.
  • Jednoduchá Údržba: Tento dekoračný kameň vyžaduje minimálnu údržbu, čo uľahčuje zachovanie krásy vašej záhrady bez zbytočného úsilia.

Ako využiť kamennú kôru vo vašom exteriéri? Kamenná kôra je mimoriadne flexibilná a môže byť použitá v mnohých záhradných projektoch. Jej sivo-hnedá farba a prirodzená textúra umožňujú ľahké kombinovanie s inými prvkami záhrady ako sú dreviny, trvalky alebo vodné prvky, vytvárajúc tak jedinečný a príjemný exteriérový priestor.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Na predaj okrasné štrky a dekoračné drte, dunajský riečny štrk top cena.
Balenie: big bag, 25 kg vr.
Druh: gneis
Farba: šedá, hrdzavá
Frakcia: 1 - 3 cm, 3 - 6 cm
Typ: štrk
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: