Nášľapný kameň Vápenec

Kód: 685/5 /
€32,90 / m2 €27,42 bez DPH

Zvoľte variant

Nášľapný kameň Vápenec s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec z prírodného kameňa nájde svoje využitie v každej záhrade, je vhodný na stavbu chodníka alebo slúži ako nášlapný kameň. Taktiež aj ako chodník v záhrade, dlažba na terasu, dlažba v altánku, dlažba okolo bazéna.

Detailné informácie

5 / 6 cm
Skladom | 685/5 /
€32,90 / m2
€27,42 bez DPH

Podrobný popis

Nášľapný kameň Vápenec do záhrady

Šlapák Vápenec s prírodným povrchom nepravidelného tvaru. Tento vápenec z prírodného kameňa nájde svoje využitie v každej záhrade, je vhodný na stavbu chodníka alebo slúži ako nášlapný kameň. Taktiež aj ako chodník v záhrade, dlažba na terasu, dlažba v altánku, dlažba okolo bazéna.

Tento nádherný vápenec môžme farebne začleniť do odtieňov žltej farby s mierne vyskytujúcou sa oranžovou a bielou farbou.

Charaktreristickým znakom sú aj fosílie, ktoré krásne zdobia tento kameň. Vápenec je veľmi oblúbený vďaka svojej farbe a skrášli nielen fasádu ale aj príjazdovú cestu a alebo chodník k domu.

Nášlapné kameňe z vápenca sú veľmi oblúbené, kôli svojej životnosti a farebnej stálosti. Nášľapný kameň Vápenec je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdormý kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň, Vápenec žltej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň.

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Šlapáky a nášlapné kamene do vašej záhrady
Použitie: exteriér
Druh: vápenec
Farba: žltá
Kusov m2: 3 - 4 ks
Priemer: 40 - 120 cm
Váha m2: 120 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: