Rosana Pink dekoračný kameň

Kód: 744/VEL
od €5,50 / ks od €4,58 bez DPH

Zvoľte variant

Okrasný štrk Rosana Pink vhodný do záhrad, parkov ale aj do skaliek. Rosana Pink sa skladá z rôznych farieb akými sú ružová, biela a šedá s odleskami.

Detailné informácie

Veľkosť 16 - 32 mm, (tona)
Skladom | 744/-TO
€175 / tona
€145,83 bez DPH
Veľkosť 16 - 32 mm, (25 kg vr.)
Skladom | 744/VEL
€5,50 / ks
€4,58 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný štrk Rosana Pink do skalky, záhrady

Okrasný štrk Rosana Pink vhodný do záhrad, parkov ale aj do skaliek. Rosana Pink sa skladá z rôznych farieb akými sú ružová, biela a šedá s odleskami. Balenie v pevných igelitových 25kg vreciach alebo big-bagoch.

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné okrúhliaky, okrasné štrky, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene v ružovom prevedení, upútajú vďaka svojej razmanitosti. Okrasný prírodný kameň štrk Rosana Pink využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Rosana Pink ružový, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: