Láva čierna štrk

Kód: 583
€7,90 / ks €6,58 bez DPH
Skladom

Dekoračný štrk Láva, odborne nazývaný scoria, je zaujímavím farebným doplnkom do záhrady. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Láva ako dekoračný štrk v záhrade

Dekoračný štrk Láva, odborne nazývaný scoria, je zaujímavím farebným doplnkom do záhrady. Lávový okrasný kameň je veľmi ľahký a výborne sa s ním v záhrade pracuje. Veľmi pekne vynikne v každej skalke, záhone alebo obsypaná okolo domu. Zákazníci si ju kupujú aj do sauny.

Prírodné okrasné kamene ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné okrúhliaky, okrasné štrky, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene v hnedom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň Láva je vhodná v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Láva, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné a okrasné kamene do záhrady, do skalky, okolo domu.
Hmotnosť: 18 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: