Vápenec CH štiepaný kameň

Kód: 388/OBK
od €13,90 / m2 od €11,58 bez DPH

Zvoľte variant

Nepravidelný štiepaný kamenný obklad alebo dlažba z Chorvátskeho vápenca v teplých bledo-žltých tónoch. Vhodný pre použitie v interiéri alebo exteriéri.

Detailné informácie

obklad Ø 15-30 cm - hr. 1/2 cm
Skladom | 388/OBK
€13,90 / m2
€11,58 bez DPH
dlažba Ø 15-40 cm - hr. 3/4 cm
Skladom | 388/DLA
€16,90 / m2
€14,08 bez DPH

Podrobný popis

Prírodný štiepaný obklad/dlažba Vápenec CH

Preneste si kúsok Stredomoria do vášho domova s našim exkluzívnym Chorvátskym vápencom. Tento prírodný kameň, charakteristický svojou žltou farbou a mediteránskym štýlom, pridáva teplú a prívetivú atmosféru do akéhokoľvek priestoru. S nepravidelnými tvarmi a štiepaným povrchom, každý kus je unikátny, čo zabezpečuje, že váš projekt bude naozaj výnimočný.

Kľúčové vlastnosti Vápenca CH

  • Ideálny Obklad a Dlažba?

    • Obklad stien a fasád: S hrúbkou 1-2 cm je náš vápenec ideálnym riešením na obklad stien a fasád. Jeho ľahká a pružná štruktúra umožňuje jednoduchú inštaláciu, zatiaľ čo mediteránska estetika rozjasní každý priestor.
    • Kamenná dlažba: Pre tie najnáročnejšie aplikácie ponúkame vápenec aj v hrúbke 3-4 cm, čo ho robí vynikajúcou voľbou pre odolnú a krásnu kamennú dlažbu. Vhodný na chodníky, terasy alebo ako dekoratívny prvok v záhrade.

Ako využiť Chorvátsky vápenec vo vašom dome alebo záhrade? Či už plánujete rekonštrukciu kúpeľne, obklad krbu, vytvorenie chodníka alebo okrasného záhonu, Chorvátsky vápenec prinesie do vášho projektu autentickú mediteránsku atmosféru. Jeho teplé tóny a prírodná textúra sú ideálne pre vytvorenie pohodovej a príjemnej atmosféry, ktorá vydrží roky. V našej ponuke z tohto krásneho prírodného kameňa nájdete šlapáky ktoré môžete využiť pre záhradné prvky.

Prírodné kamenné obklady odporúčame lepiť kvalitným lepidlom -> LEPIDLO RKS <-  

Kamenné obklady odporúčame ošetriť impregnáciou W-PROTECT, táto impregnácia je transparentná, nezmení vzhľad ani štruktúru kameňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné obklady na dom či fasádu
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: vápenec
Balenie: voľné
Hrúbka: 1 / 3 cm, 4 / 8 cm
Využitie: fasáda, stena, terasa, chodník
Hrany: štiepané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: