Andezit Šedo Hnedý štiepaný kameň

Kód: 385/OBK
od €11,90 / m2 od €9,92 bez DPH

Zvoľte variant

Tradičný štiepaný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

obklad Ø 10-15 cm - hr. 1/3 cm
Skladom | 385/OBK
€11,90 / m2
€9,92 bez DPH
obklad Ø 15-40 cm - hr. 1/3 cm
Skladom | 385/OBK3
€17,50 / m2
€14,58 bez DPH
dlažba Ø 15-40 cm - hr. 2/4 cm
Skladom | 385/DLA
€20,50 / m2
€17,08 bez DPH
dlažba Ø 15-40 cm - hr. 4/8 cm
Skladom | 385/DLA2
€21,50 / m2
€17,92 bez DPH
šlapák Ø 40-80 cm - hr. 2/5 cm
Skladom | 385/SLA2
€26,90 / m2
€22,42 bez DPH
šlapák Ø 40-80 cm - hr. 4/8 cm
Skladom | 385/SLA
€27,90 / m2
€23,25 bez DPH

Podrobný popis

Slovenský Andezit v Odtieňoch Šedo-Hnedej: Tradícia Spočíva v Každom Kúsku Kameňa

Keď hľadáte kombináciu tradičnej kvality a moderného vzhľadu, náš šedo-hnedý andezit, ťažený priamo na Slovensku, je ideálnou voľbou.

Prečo si zvoliť šedo-hnedý andezit?

  1. Hlboká Tradičná Kvalita: Šedo-hnedý andezit je ťažený z oblastí Slovenska, kde sa ťažba kameňa datuje mnoho generácií dozadu. Zvolením tohto kameňa vkladáte do svojho projektu kúsok slovenskej histórie.

  2. Pôsobivý Estetický Vzhľad: Tento kameň prináša harmonickú kombináciu šedých a hnedých odtieňov, ktorá dodáva priestoru prírodný, ale súčasne elegantný vzhľad.

  3. Robustnosť a Trvanlivosť: Ako andezit, tento kameň je výnimočný svojou odolnosťou voči rôznym poveternostným podmienkam a opotrebeniu, čo z neho robí ideálnu voľbu pre rôzne aplikácie.

Ako nás môžete kontaktovať?

Ak máte záujem o šedo-hnedý andezit alebo potrebujete viac informácií, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci na kameň vám radi poskytnú všetky potrebné rady a informácie.

Záver

Náš šedo-hnedý andezit je viac ako len kameň. Je to svedectvo o tradičnej slovenskej remeselnej zručnosti, ktorá dodá vášmu projektu jedinečný a nezabudnuteľný charakter. Investujte do materiálu, ktorý oživí váš priestor a zároveň zostane verný svojim koreňom.

Tradičný obklad alebo dlažba z andezitu, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezit v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Andezit šedo hnedý má farby od bledo šedej metalickej až po tmavo šedú, kombinovanú s hrdzavo hnedou až tmavo hnedou farbou. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Šedo hnedý andezit

je nepravidelný štiepaný prírodný kameň vhodný na obklad, dlažbu, šlapáky prípadne ako murovací kôš. Je vhodný do interiéru aj exteriéru, použitie je vhodné ako interiérové obklady, kameň na sokel, kamenné ploty, na krb a ako kameň na fasádne obklady. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdorný kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň andezit hrdzavo-hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Štiepaný kameň / lomový / lámaný obklad
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: andezit
Balenie: voľné
Hrúbka: 1 / 3 cm, 4 / 8 cm, 2 / 4 cm
Využitie: fasáda, krb, okolo bazéna, chodník
Hrany: štiepané
Povrchová úprava: prírodne odštiepnutá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: