Alpi 13

Kód: 706
€680 / ks €566,67 bez DPH
Skladom

Okrasný kameň Alpi 13 nádhernej šedej farby. Tento neobvyklý a pútavý solitér určite zlepší každú záhradu. Je ideálny pre vodné prvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solitér Alpi 13

Okrasný solitér Alpi 13 nádhernej šedej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, kusové kamene do skalky, dekoračné kamene, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Alpi 13 solitér je vytvorený z prírodného kameňa. Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný solitér vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov šedej v kombinácii s bielou získate zvláštny efekt. Solitér z kameňa Alpi poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Materiál je možné použiť na dekoráciu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod solitér, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry a veľké kusové kamene
Hmotnosť: 1100 kg
Hrúbka: 60 cm
Šírka: 110 cm
Výška: 150 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: