Bella Rossa 12

Kód: 712
Neohodnotené
€790 / ks s DPH €658,33 bez DPH
Skladom

Dekoračný záhradný solitér Bella Rossa 12 vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt.

Detailné informácie

Podrobný popis

Solitér Bella Rossa 12

Okrasný kameň Bella Rossa nádhernej žlto červenej farby. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Bella Rossa solitér je vytvorený z prírodného kameňa. Jedná sa o červeno žltý kameň s hrdzavými časťami. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. 

Dekoračný záhradný solitér vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov červenej a žltej v kombinácii s hrdzavou získate zvláštny efekt. Solitér z kameňa Bella Rossa poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Materiál je možné použiť na dekoráciu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod solitér, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Solitéry a veľké kusové kamene
Hrúbka: 25 cm
Šírka: 90 cm
Výška: 140 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: