Dlažba Noche kamenná dlažba

Kód: 655
Neohodnotené
€53,90 / m2 s DPH €44,92 bez DPH
Skladom

Táto kamenná dlažba v hnedých farbách v prevedení "francúzsky vzor" s decentnou kresbou, ktorú ocení každý milovník prírodných materiálov. Výborne sa kombinuje s drevennými a prírodnými prvkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertínová dlažba Noche

Táto kamenná dlažba v hnedých farbách v prevedení "francúzsky vzor" s decentnou kresbou, ktorú ocení každý milovník prírodných materiálov. Výborne sa kombinuje s drevennými a prírodnými prvkami. Túto travertínovú dlažbu v 3 cm hrúbke najmä využiť v exteriéri a to ako kamenná dlažba okolo bazéna, chodníka, okolo domu, príjazdovej cesty alebo akejkoľvek terasy.

Pri vyšších letných teplotách je zrejmé, že väčšina materiálov sa môže na slnku ľahko rozpáliť a tak si viete ľahko popáliť Vaše bosé nohy, tým že travertín si stále drží primeranú teplotu nemusíte sa tohto problému vôbec obávať. Z praktického a údržbového hľadiska sa jedná o vďačný prírodný materiál za prijateľnú cenu. 

Ak sa stále neviete rozhodnúť akú dlažbu si vybrať, neváhajte sa s nami poradiť telefonicky alebo nás navštívite aj osobne v našej kamennej predajni v Bánovciach nad Bebravou.

Doporučenie: kameň je vhodné ošetriť (impregnovať), aplikovať kontaktné lepenie (lepidlo nanášať na podklad aj na rubovú časť kameňa).

Poznámka: Kameň je prírodný materiál, preto sa môžu vyskytnúť farebné odchýlky od vystavených kusov.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 75 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: travertín
Rozmer: french pattern
Hrúbka: 3 cm
Využitie: terasa, okolo bazéna, príjazdova cesta
Hrany: omielané, rezané
Povrchová úprava: kartáčovaný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: