Travertín noche kamenná dlažba

Kód: 655
€53,90 / m2 €44,92 bez DPH
Skladom

Táto kamenná dlažba v hnedých farbách v prevedení "francúzsky vzor" s decentnou kresbou, ktorú ocení každý milovník prírodných materiálov. Výborne sa kombinuje s drevennými a prírodnými prvkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertín Noche kamenná dlažba - Luxusná Krása a Trvácnosť pre Vaše Exteriéry

Hľadáte jedinečné a elegantné riešenie pre spevnenie vašej záhrady, terasy alebo chodníka? Naša Travertín Noche kamenná dlažba je tou správnou voľbou. Tento prírodný kameň spája luxusný vzhľad s vynikajúcou trvácnosťou, čím dodáva vášmu exteriéru úplne nový rozmer.

Prečo si vybrať Travertín Noche kamennú dlažbu:

  1. Elegancia Prírodného Kamene: Travertín Noche je známy svojou jedinečnou krásou a textúrou, ktorá do vášho priestoru vnáša prírodný šarm a luxus.

  2. Trvácnosť: Travertín je známy svojou odolnosťou voči poveternostným vplyvom a opotrebeniu, čo zabezpečuje dlhú životnosť a minimálnu údržbu.

  3. Rôzne Veľkosti a Tvary: Naša kamenná dlažba Travertín Noche je dostupná v rôznych veľkostiach a tvaroch, čo umožňuje flexibilné použitie a tvorbu unikátnych dizajnov.

  4. Vhodné pre Rôzne Aplikácie: Travertín Noche kamenná dlažba je ideálnou voľbou pre terasy, chodníky, bazény, záhony a ďalšie exteriérové aplikácie.

Kontaktujte nás ešte dnes!

Ak máte záujem o našu kamennú dlažbu Travertín Noche, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu, aby sme vám pomohli vytvoriť exteriér vašich snov s využitím tohto nádherného kamenného materiálu. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a radi vám poskytneme ďalšie informácie a cenovú ponuku.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 75 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: travertín
Rozmer: french pattern
Hrúbka: 3 cm
Využitie: terasa, okolo bazéna, príjazdova cesta
Hrany: omielané, rezané
Povrchová úprava: kartáčovaný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: