Travertín Noche kamenná dlažba

Kód: 652
€42,90 / m2 €35,75 bez DPH
Skladom

Prírodný kameň travertín je skutočným symbolom nadčasovosti, obzvlášť v tkzv. francúzskom vzore dodá akémukoľvek priestoru ten pravý šmrnc a pôvab.

Detailné informácie

Podrobný popis

Noche travertínová dlažba

Prírodný kameň travertín je skutočným symbolom nadčasovosti, obzvlášť v tzv. francúzskom vzore dodá akémukoľvek priestoru ten pravý šmrnc a pôvab. Vďaka rôznym rozmerom ktorý ponúka francúzsky vzor (20,3x20,3 cm, 20,3x40,6 cm, 40,6x40,6 cm, 40,6x61 cm) môžete vytvoriť akúkoľvek mozaiku podľa Vašej predstavy a túžby, všetko záleží na Vašej fantázii. 

Travertínová dlažba Noche je v prírodných hnedých farbách ktoré zútulnia Váš interiér alebo krytú terasu. Hrúbka 1,2 cm je ideálna hlavne do interiéru pri exteriéri odporúčame zvoliť väčšiu hrúbku a to 3 cm -> Noche FP 3 cm

Každý majiteľ travertínovej dlažby ocení jeho tepelnú priechodnosť a veľkú tepelnú kapacitu, ktoré ušetria v dnešnej dobe nemalé výdavky na vykurovanie.

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom prípadne pokládkou neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo osobne navštívte našu predajňu v Bánovciach nad Bebravou, kde si túto nádhernú nadčasovú dlažbu viete pozrieť aj osobne.

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 30 kg
Použitie: interiér, exteriér
Typ kameňa: travertín
Rozmer: french pattern
Hrúbka: 1,2
Využitie: chodba, obývacia izba, kuchyňa
Hrany: sekané
Povrchová úprava: kartáčovaný, neplnený

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: