Fontána Bhaislana Black

Kód: 286
€744 / ks s DPH €620 bez DPH
Skladom

Ozdobná fontána z prírodného kameňa s tečúcou vodou je prvkom záhradnej architektúry a interiéru. Príjemný tichý žblnkot vody pôsobí ukľudnujúco a relaxačne. Fontány vieme vyrobiť presne podľa Vašich požiadavok a predstáv.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána z indického mramoru - Prírodná elegancia vo vašom exteriéri

Naša fontána je vytvorená z indického mramoru Bhaislana Black, ktorý je známy svojou exkluzívnou eleganciou a krásou. Indický mramor je jedinečný svojou jemnou textúrou, čo robí z každej fontány umelecké dielo prírody. Táto fontána prinesie vášmu exteriéru dotyk nádherného umenia a prírodného luxusu.

Výnimočné Vlastnosti našej Fontány z Indického Mramoru:

  • Prírodný Lesk: Indický mramor vyniká svojím prirodzeným leskom a jemnou textúrou, čo dáva našej fontáne nezameniteľný vzhľad.

  • Relaxačné Zvuky: Fontána prináša do vášho exteriéru relaxačný zvuk padajúcej vody, čo vytvára pokojnú atmosféru.

  • Trvanlivosť: Indický mramor je odolný voči poveternostným vplyvom a starnutiu, čo zabezpečuje, že vaša fontána bude krásna a trvá dlhé roky.

Naša ponuka fontán z indického mramoru:

Ponúkame rôzne dizajny a veľkosti fontán z indického mramoru, aby sme vyhoveli vašim osobným preferenciám a potrebám. Máme tiež možnosť prispôsobiť fontánu podľa vašich špecifických požiadaviek.

Kontaktujte nás:

Ak máte otázky alebo záujem o naše fontány z indického mramoru, neváhajte nás kontaktovať. Naši odborníci vám radi pomôžu s výberom fontány, ktorá bude dokonale dopĺňať váš exteriér.

Pridajte kúsok prírodnej krásy a elegancie do vášho exteriéru s našou fontánou z indického mramoru. Vaša záhrada nikdy nebola taká pôsobivá.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány z prírodného kameňa do záhrady alebo na terasu
Hmotnosť: 150 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: