Fontána Ruža Brown

Kód: 295
€509 / ks s DPH €424,17 bez DPH
Skladom

Ozdobná fontána z prírodného kameňa s tečúcou vodou je prvkom záhradnej architektúry a interiéru. Príjemný tichý žblnkot vody pôsobí ukľudnujúco a relaxačne. Fontány vieme vyrobiť presne podľa Vašich požiadavok a predstáv.

Detailné informácie

Podrobný popis

Fontána v tvare ruža z hnedého kremičitého pieskovca

Naša fontána v tvare ruže z hnedého kremičitého pieskovca je umelcovou interpretáciou prírodnej krásy a romantiky. Táto fontána je jedinečným umeleckým dielom, ktoré prinesie do vášho prostredia nádheru kvitnúcej ruže a zvuk jemného prúdu vody.

Fontána je zhotovená z kvalitného hnedého kremičitého pieskovca, ktorý zabezpečuje jej trvanlivosť a krásu. Ručne vyrobená so starostlivosťou o detaily, táto fontána sa podobá kvetinovej ruži s kvetmi, ktoré stekajú vodou a vytvárajú kaskádu, ako by to boli kvetinové lístky.

Hnedý kremičitý pieskovec, použitý pri výrobe tejto fontány, dodáva výrobku prirodzený a rustikálny vzhľad. Môže byť umiestnená v interiéri alebo exteriéri, pridávajúc do vášho priestoru romantiku a pokoj.

Fontána v tvare ruže je symbolom lásky, krásy a prírody. Je to umelecký kúsok, ktorý necháva vyniknúť krásu kvetinovej ruže a jej symboliku. Táto fontána prinesie do vášho prostredia nádheru kvetinovej záhrady a prúdenie vody poteší vaše zmysly.

Fontána v tvare ruže z hnedého kremičitého pieskovca je dokonalým doplnkom vášho prostredia, ktorý vytvorí pôsobivý dojem a prinesie do vášho života krásu prírody.

Vlastnosti Produktu:

  • Prírodná Žula: Výber žuly zaručuje vysokú odolnosť a schopnosť odolávať extrémnym poveternostným podmienkam.
  • Estetický Vzhľad: Prirodzená šedá farba a robustná textúra kameňa dodávajú každému prostrediu eleganciu a charakter.
  • Flexibilné Použitie: Palisáda môže byť použitá v širokom spektre aplikácií, od jednoduchých ohraničení po zložité krajinárske projekty.

Výhody Pre Zákazníkov:

  • Trvanlivosť: Žulové palisády sú takmer nezničiteľné a vydržia desaťročia bez potreby údržby.
  • Prírodný Pôvab: Každá palisáda je unikátna s vlastným vzorom a odtieňmi, čo zvyšuje estetickú hodnotu vašej záhrady.
  • Jednoduchá Inštalácia: Aj keď je žula ťažký materiál, palisády sú navrhnuté pre pomerne jednoduchú manipuláciu a inštaláciu.

Obohaťte svoj vonkajší priestor žulovými palisádami a vytvorte trvalé, prirodzené a krásne ohraničenie, ktoré bude slúžiť po mnoho rokov.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány z prírodného kameňa do záhrady alebo na terasu
Hmotnosť: 150 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: