Fontána Brown kaskáda

Kód: 289
€269 / ks s DPH €224,17 bez DPH
Skladom

Ozdobná fontána z prírodného kameňa s tečúcou vodou je prvkom záhradnej architektúry a interiéru. Príjemný tichý žblnkot vody pôsobí ukľudnujúco a relaxačne. Fontány vieme vyrobiť presne podľa Vašich požiadavok a predstáv.

Detailné informácie

Podrobný popis

Hnedá fontána s kaskádami z indického pieskovca

Naša hnedá fontána s kaskádami z indického pieskovca je remeselným dielom, ktoré vnáša do vášho prostredia harmóniu, krásu a zvuk tichého prúdu vody. Táto fontána je vyrobená z prírodného pieskovca, čo jej dodáva autentický a teplý vzhľad.

Fontána je navrhnutá s dôrazom na detaily a prirodzený vzhľad kameňa. Pozostáva z kaskádovitých úrovní, po ktorých voda pokojne steká, vytvárajúc melódny zvuk a pôsobivý vizuálny efekt. Každý kameň bol ručne vybraný a spracovaný tak, aby fontáne dodal svoj vlastný jedinečný charakter.

Indický pieskovec je známy svojou odolnosťou a prirodzenou krásou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre fontány. Táto fontána môže byť umiestnená v interiéri alebo exteriéri a pridáva eleganciu a harmóniu do vášho prostredia.

Fontána s kaskádami je symbolom relaxácie, pokoja a spojenia s prírodou. Je to nielen dekoratívny prvok, ale aj miesto na meditáciu a upokojenie mysle. Investujte do tejto fontány a doprajte si prameň kľudu a krásy vo vašom živote.

Dodatočné parametre

Kategória: Fontány z prírodného kameňa do záhrady alebo na terasu
Hmotnosť: 90 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: