Ice Blue okrúhliak

Kód: 589/VEL
od €12,50 / ks od €10,42 bez DPH

Zvoľte variant

Dekoračný kameň okrúhliak Ice Blue šedo modrej farby s nápadnými bielymi pruhmi. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu.

Detailné informácie

Veľkosť 1 - 3 cm, (25 kg balenie)
Skladom | 589/VEL
€12,50 / ks
€10,42 bez DPH
Veľkosť 1 - 3 cm, (tona)
Skladom | 589/VEL3
€430 / tona
€358,33 bez DPH
Veľkosť 4 - 6 cm, (25 kg balenie)
Skladom | 589/VEL2
€12,50 / ks
€10,42 bez DPH
Veľkosť 4 - 6 cm, (tona)
Skladom | 589/VEL4
€430 / tona
€358,33 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný okrúhliak Ice Blue

Dekoračný kameň okrúhliak Ice Blue šedo modrej farby s nápadnými bielymi pruhmi. Tento neobvyklý a pútavý okrasný kameň určite zlepší každú záhradu. Je mimoriadne krásny, keď je mokrý; ideálne pre vodné prvky.

Prírodné okrasné štrky ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. Ice Blue okruhliak je vytvorený z prírodného kameňa mramor. Jedná sa o mramorové šedo modré kamene s bielym žilkovaním. Tieto mrazuvzdorné kamene sú vhodné pre dekoráciu v interiéri, ale aj pre vytváranie pekných plôch v exteriéri. V ponuke máme okrúhliak frakciu 3/6 cm a väčšie kusové kamene.

Dekoračný záhradný kameň Ice Blue vnáša do vašej záhrady viac rovnováhy a z odtieňov sivej antracitovej v kombinácii s bielou získate zvláštny efekt. Okrúhliaky z kamenňa Ice Blue poskytnú dostatok inšpirácie pre váš projekt a premenia vašu záhradu na jedinečný priestor. Materiál je možné použiť na úpravu uličiek, kvetinové aranžmány, vedľa fontány alebo dokonca okolo bazéna.

Je veľmi dôležité pod dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: