Okrúhliak L21 Rainbow

Kód: 58/VEL2
Tip
od €0,60 / kg od €0,50 bez DPH

Zvoľte variant

Dekoračný okrúhliak L21 Rainbow vo frakcií 4/8 cm, okrúhliak Rainbow z kremičitého pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba.

Detailné informácie

Veľkosť 4 - 8 cm, (tona)
Na dotaz | 58/VEL
€600 / ks
€500 bez DPH
Veľkosť 4 - 8 cm, (kg)
Na dotaz | 58/VEL2
€0,60 / kg
€0,50 bez DPH
Veľkosť 4 - 8 cm, (20 kg balenie)
Na dotaz | 58/VEL3
€13,90 / ks
€11,58 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný okrúhliak L21 Rainbow

Pôsobí veľmi príjemným dúhovým vzhľadom. Okrúhliak L21 Rainbow má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný farebný obraz pripomínajúci dúhu. 

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky

v dúhovom prevedení, upúta vďaka tomu že pripomína vrstvy dúhy. Okrasný prírodný kameň Rainbow využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Rainbow ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň
Balenie: voľné, 20 kg vr.
Druh: pieskovec
Farba: fialová, oranžová
Frakcia: 4 - 8 cm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: