Okrúhliak Amfibolit

Kód: 43/VEL
od €7,80 / ks od €6,50 bez DPH

Zvoľte variant

Okrúhliak amfibolit, charakteristické farby zelená, sivá, zelenosivá, až tmavo sivá.

Detailné informácie

Veľkosť 4 - 6 cm, (25 kg balenie)
Skladom | 43/VEL
€7,80 / ks
€6,50 bez DPH
Veľkosť 4 - 6 cm, (tona)
Skladom | 43/VEL2
€350 / tona
€291,67 bez DPH

Podrobný popis

Dekoračný okrúhliak Amfibolit

Okrasný okrúhliak Amfibolit má veľké využitie, najčastejšie sa využívajú ako kameň do skalky či kameň do záhrady. Väčšie frakcie amfibolitu sú vhodné na vyplnenie gabiónov. 

Farby kameňa amfibolit sú 

zelená, sivá, zelenosivá, až tmavo sivá, bežne sa vyskytujú v bazických alebo ultrabázických komplexoch. Krásna premenená hornina, patriaca medzi kryštalické bridlice. Sú to masívne tmavosivé horniny, nevýrazne bridličnaté, s častou lineáciou amfibolov. Farby sú zelená, sivá, zelenosivá, až tmavo sivá, bežne sa vyskytujú v bazických alebo ultrabázických komplexoch. Charakterizuje ju jemnozrnná až strednezrnná hornina tmavosivej až čiernej farby so zelenkastým odtieňom, textúra je rovnobežná a všesmerová, steblovitá, masívna, niekedy majú vyvinutú jemnú bridličnatosť, môže tiež byť páskovaná.

Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod Amfibolit ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň
Balenie: big bag, 25 kg vr.
Druh: amfibolit
Farba: zelená, šedá
Frakcia: 4 - 6 cm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: