Okrúhliak Pinkie

Kód: 67/-25
Novinka
€10,50 / ks €8,75 bez DPH

Zvoľte variant

Dekoračný okrúhliak Pinkie vo frakcií 15/25 mm, okrúhliak Pinkie z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná rozmanitosť.

Detailné informácie

Veľkosť 15 - 25 mm, (25 kg vr.)
Skladom | 67/-25
€10,50 / ks
€8,75 bez DPH

Podrobný popis

Dekoračný okrúhliak Pinkie

Dekoračný okrúhliak Pinkie vo frakcií 15/25 mm, okrúhliak Pinkie z mramoru je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná rozmanitosť. Pôsobí veľmi príjemným bielo ružovým vzhľadom. Okrúhliak Pinkie má očarujúci mramorový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný ružový mramorový obraz.

Okrasné okrúhliaky Pinkie 

upútajú svojím príjemným ružovým nádychom. Okrúhliaky Pinkie je možné využiť v interiéri ale aj exteriéri. Balenie je v 25kg pevných igelitových vreciach alebo big-bagoch.

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky v ružovom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň Pinkie využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Pinkie ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň
Balenie: 25 kg vr.
Druh: mramor
Farba: žltá, šedá, ružová
Frakcia: 15 - 25 mm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: