Štiepka L25 Grey Pearl

Kód: 888/VEL2
od €0,60 / kg od €0,50 bez DPH

Zvoľte variant

Štiepka Grey Pearl L25 sivej farby, je výbornou voľbou do vašej záhrady. Použiť ju je možné prakticky kdekoľvek, vynikne na väčších aj menších plochách, v skalke, popri chodníkoch, je mrazuvzdorná a odolná voči vtáctvu.

Detailné informácie

Veľkosť 5 - 10 cm, (tona)
Skladom | 888/VEL
€560 / tona
€466,67 bez DPH
Veľkosť 5 - 10 cm, (kg)
Skladom | 888/VEL2
€0,60 / kg
€0,50 bez DPH
Veľkosť 5 - 10 cm, (20 kg balenie)
Skladom | 888/VEL3
€12,80 / ks
€10,67 bez DPH

Podrobný popis

Okrasná štiepka z kameňa Grey Pearl

Štiepka Grey Pearl L25 sivej farby, je výbornou voľbou do vašej záhrady. Použiť ju je možné prakticky kdekoľvek, vynikne na väčších aj menších plochách, v skalke, popri chodníkoch, je mrazuvzdorná a odolná voči vtáctvu. Balenie je v pevných igelitových vreciach po 20kg alebo big-bagoch.

Okrasná štiepka, ktorú ponúkame v rôznych frakciách, typoch opracovania ako sú dekoračné štrky, dekoračné kamene, kusové kamene do skalky, kamene do záhrady alebo kamene okolo jazierok. Ich využitie je všestranné, použiť ich môžte interiéri aj exteriéri. 

Tieto nádherné dekoračné kamene v šedom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň Grey Pearl L25 z bridlice využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod štiepku Grey Pearl, ale aj iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň
Balenie: 20 kg vr.
Druh: bridlica
Farba: šedá
Frakcia: 5 - 10 cm
Typ: štiepka
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: