Okrúhliak L20 Teakwood

Kód: 55/VEL2
Novinka
od €0,60 / kg od €0,50 bez DPH

Zvoľte variant

Dekoračný okrúhliak L20 Teakwood z indického kremičitého pieskovca vo frakcií 4/8 cm, jeho nádherná štruktúrovaná kresba pripomína teakove drevo. Teakwood ako dekoračný kameň je veľmi obľúbený vďaka svojej farbe.

Detailné informácie

Veľkosť 4 - 8 cm, (tona)
Na dotaz | 55/VEL
€560 / tona
€466,67 bez DPH
Veľkosť 4 - 8 cm, (kg)
Na dotaz | 55/VEL2
€0,60 / kg
€0,50 bez DPH
Veľkosť 4 - 8 cm, (20 kg balenie)
Na dotaz | 55/VEL3
€12,80 / ks
€10,67 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný okrúhliak L20 Teakwood

Pôsobí veľmi príjemným teplým letným vzhľadom. Okrúhliak L20 Teakwood má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný drevitý obraz pripomínajúci teakove drevo. 

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky

v teakovom prevedení, upúta vďaka tomu že pripomína letokruhy stromu. Okrasný prírodný kameň Teakwood využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Teakwood ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné a okrasné kamene do záhrady, do skalky, okolo domu.
Balenie: 20 kg vr.
Druh: pieskovec
Farba: žltá, hnedá
Frakcia: 4 - 8 cm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: