Okrúhliak L20 Teakwood

Kód: TON KG VR. Zvoľte variant
Novinka Tip
Neohodnotené
€650 / tona s DPH €0,65 / kg s DPH €12,80 / balenie s DPH od €0,65 / kg s DPH €541,67 bez DPH €0,54 bez DPH €10,67 bez DPH od €0,54 bez DPH €0,65 / 1 kg €0,64 / 1 kg
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvoľte variant
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dekoračný okrúhliak L20 Teakwood  vo frakcií 4/8 cm, okrúhliak Teakwood z kremičitého pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba.

Detailné informácie

Podrobný popis

Okrasný okrúhliak L20 Teakwood

Pôsobí veľmi príjemným teplým letným vzhľadom. Okrúhliak L20 Teakwood má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný drevitý obraz pripomínajúci teakove drevo. 

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky

v teakovom prevedení, upúta vďaka tomu že pripomína letokruhy stromu. Okrasný prírodný kameň Teakwood využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Teakwood ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné a okrasné kamene do záhrady, do skalky, okolo domu.
Balenie: 20 kg vr.
Druh: pieskovec
Farba: žltá, hnedá
Frakcia: 4 - 8 cm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: