Okrúhliak L23 Terakota

Kód: 61/VEL2
od €0,60 / kg od €0,50 bez DPH

Zvoľte variant

Dekoračný okrúhliak L23 Terakota vo frakcií 4/8 cm, okrúhliak Terakota z kremičitého pieskovca je veľmi estetického a pôsobivého vzhľadu krásne vyznie na väčšej ploche, pri ktorej je viac viditeľná jeho nádherná štruktúrovaná kresba.

Detailné informácie

Veľkosť 4 - 6 cm, (tona)
Na dotaz | 61/VEL
€560 / tona
€466,67 bez DPH
Veľkosť 4 - 6 cm, (kg)
Na dotaz | 61/VEL2
€0,60 / kg
€0,50 bez DPH
Veľkosť 4 - 6 cm, (20 kg balenie)
Skladom | 61/VEL3
€12,80 / ks
€10,67 bez DPH

Podrobný popis

Okrasný okrúhliak L23 Terakota

Pôsobí veľmi príjemným terakotovým vzhľadom. Okrúhliak L23 Terakota má očarujúci pieskovcový vzhľad, a získa si pozornosť množstva ľudí. Je neskutočne originálny a je jedinečný, preto v konečnom dôsledku uložený v skalke alebo okolo záhradného chodníka vytvára nádherný terakotový obraz.

Tieto nádherné dekoračné okrúhliaky

v terakotovom prevedení, upútajú vďaka svojej farbe. Okrasný prírodný kameň Terakota využijete v okrasnej skalke v záhrade, alebo ako cestičku okolo domu. Tento okrasný kameň sa dá použiť aj ako zvod dažďovej vody, prípadne na drenáž. Vďaka svojej farbe je veľmi oblúbený a vyhľadávaný.

Možnosť zakúpenia vo vreckách alebo v big bagoch. V skalkách je ideálne skombinovať viacero druhov, prípadne frakcií, čím výtvoríte unikátny vzhľad. Takto skombinovaná skalka urobí radosť nielen vám ale aj vašej rodine.

Je veľmi dôležité pod kameň Terakota ale aj pod iné dekoračné kamene, okrasné kamene, dekoračnú kôru alebo štiepku umiestniť kvalitnú tkanú geotextíliu.

Dodatočné parametre

Kategória: Dekoračné okrúhliaky, okrasné kamene, dunajský, riečny kameň
Balenie: big bag, 20 kg vr.
Druh: pieskovec
Farba: červená
Frakcia: 4 - 6 cm
Typ: okrúhliak
Výdatnosť (5 cm vrstva): 75 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: