Aroma Bowl IFB6 Rainbow

Kód: 768
€32,40 / ks s DPH €27 bez DPH
Skladom

Dekoračná miska z prírodného kameňa pieskovec Rainbow, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska Aroma Bowl IFB6 Rainbow: Rozmanitosť Farieb pre Harmonickú Atmosféru

Predstavujeme vám Misku Aroma Bowl IFB6 Rainbow - dokonalý spojenec pre vytvorenie čarovnej a harmonické atmosféry v akomkoľvek prostredí. Táto nádherná miska je nielen praktickým kúskom, ale aj fascinujúcim dekoratívnym elementom, ktorý pridáva život a energiu do vášho domova alebo kancelárie. Lampa a svietidlo v jednom.

Vyrobená s použitím bohatých a rozmanitých farieb, miska Rainbow okamžite upúta pozornosť a stáva sa stredobodom pozornosti. Je ideálna na uchovávanie aromatických kvetov, bylín, olejov alebo ako dekoratívny kúsok, ktorý môže byť doplnený o sviečky pre vytvorenie uvoľňujúcej atmosféry.

Technické špecifikácie:

  • Materiál: Kremičitý pieskovec
  • Farba: Dúha/Rainbow
  • Použitie: Aroma terapia, Dekorácia

Kľúčové slová: miska pre aroma terapiu, dekoratívna miska, rainbow miska,  miska pre relaxáciu

Dekoračná miska z prírodného kameňa pieskovec Rainbow, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásne dúhové detaily. 

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Svietniky a záhradné lampy z prírodného kameňa
Hmotnosť: 8 kg
Šírka: 25 cm
Výška: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: