Miska kalich Mint

Kód: 340
€49 / ks s DPH €40,83 bez DPH
Skladom

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračná miska kalich Mint

Miska Kalich Mint je spojením elegancie a štýlu v rámci dekoračného umenia. Táto miska je vyrobená s dôrazom na detaily a estetiku a jej osviežujúci mintový odtieň ju robí ideálnou voľbou pre vytvorenie jedinečných dekorácií a zdôraznenie krásy vášho interiéru.

Miska Kalich Mint je vyrobená z pieskovca vysokej kvality, ktorý je trvanlivý a odolný voči poškodeniam. Je to dokonalý doplnok pre tých, ktorí hľadajú štýlový spôsob, ako zdôrazniť estetiku svojho domova. Svojím mintovým odtieňom sa stáva výrazným dekoračným prvkom.

Miska Kalich Mint môže byť využitá na servírovanie ovocia alebo na vytvorenie originálnych dekorácií. Je ideálna voľba pre rôzne príležitosti, od svadieb po večierky alebo jednoduché ozdobenie vášho interiéru.

Osviežujúci mintový odtieň Misky Kalich Mint vnáša do vášho prostredia pocit sviežosti a štýlu. Nie je to iba praktický nástroj v kuchyni, ale aj umelecký kúsok, ktorý vám umožňuje vyjadriť svoju kreativitu a vkus.

Investujte do Misky Kalich Mint a pridajte do svojho priestoru štýl a eleganciu. Táto miska vám dáva možnosť vytvárať krásne dekorácie a nezabudnuteľné zážitky pre všetkých, ktorí ju budú obdivovať.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásnu pieskovcovú štruktúru bledej farby. 

V našich domácnostiach

ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: