Miska Chocolate

Kód: 328
€59 / ks s DPH €49,17 bez DPH
Skladom

Miska z prírodného kameňa pieskovec Chocolate, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračná miska Chocolate

Dekoračná Miska Chocolate je krásnym príkladom spojenia jednoduchosti a elegancie v dekoračnom umení. Táto miska je navrhnutá s ohľadom na detaily a štýl, a jej čokoládovo hnedý odtieň vám umožňuje vytvoriť výnimočné dekorácie a zvýrazniť krásu vášho priestoru.

Miska Chocolate je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je trvanlivý a odolný voči poškodeniam. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dokonalý doplnok pre svoj interiér alebo exteriér. Vďaka svojej výraznej farbe a elegantnému dizajnu sa stáva výnimočným dekoračným prvkom.

Jej hnedý odtieň "Chocolate" evokuje pocit pohodlia a elegancie, čo ju robí vhodnou voľbou pre rôzne príležitosti a štýly. Môžete ju použiť na zdobenie stolov na svadbe, pri príležitosti rodinných večierkov alebo jednoducho ako elegantný dekoračný prvok vo vašom interiéri.

Dekoračná Miska Chocolate je nielen praktickým dekoračným doplnkom, ale aj umeleckým kúskom, ktorý zdôrazňuje vašu estetiku a vkus. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú štýlový a trvanlivý spôsob, ako pridať teplý a elegantný dotyk do svojho prostredia.

Investujte do Dekoračnej Misky Chocolate a pridajte do svojho priestoru šmrnc a eleganciu. Táto miska vám umožňuje kreatívne vyjadriť svoj štýl a vytvoriť jedinečné dekorácie, ktoré zanechajú nezabudnuteľný dojem.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásnu pieskovcovú štruktúru terakotovej farby. 

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. 

Môžu byť tiež použité vonku

na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: