Miska Beige

Kód: 316
€59 / ks s DPH €49,17 bez DPH
Skladom

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dekoračná miska Beige

 

Naša Miska Beige v bledom odtieni je dokonalým spojením jednoduchosti a elegancie. Táto miska je vyrobená s dôrazom na kvalitu a moderný dizajn, a jej bledá mintová farba dodáva vášmu stolu a interiéru sviežosť a štýl.

Miska Mint je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný voči poškodeniam a ľahko sa udržiava.

Jej bledý odtieň mintovej farby je jemný a neutrálny, čo umožňuje misku ľahko kombinovať s rôznymi dekoračnými prvkami a farbami. Je to skvelý spôsob, ako pridať do vášho interiéru trochu sviežosti a šarmu.

Miska Mint je dekoratívnym prvkom, ktorý pridáva do vášho prostredia štýl a eleganciu. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí ocenia jednoduchosť a moderný dizajn.

Investujte do tejto misky a pridajte do svojho stola a interiéru bledú sviežosť a štýl. Miska Mint sa stane obľúbeným doplnkom.

Miska z prírodného kameňa pieskovec Mint, ktorú možno využiť ako dekoračnú misku alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického pieskovca, ktorý má krásnu pieskovcovú štruktúru bledej farby. 

V našich domácnostiach

ich možno použiť na rôzne účely, napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: