Miska Eta Gold 5

Kód: 334
€52,90 / ks s DPH €44,08 bez DPH
Skladom

Dekoračná miska z prírodného kameňa mramor Eta Gold, ktorú možno využiť ako svietnik alebo môže plniť úžitkovú funkciu vo Vašej domácnosti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Miska Eta Gold 5 z kameňa

Miska Eta Gold je výnimočnou kombináciou luxusu, elegancie a funkcionality. Táto miska je vyrobená s výnimočným dôrazom na detaily a kvalitu, a jej zlatý odtieň dodáva vášmu stolu a interiéru okamžitý nádych luxusu.

Miska Eta Gold je vyrobená z vysoko kvalitného materiálu, ktorý je odolný a ľahko sa udržiava. Je skvelým doplnkom, ktorý pridáva nádheru a eleganciu do vášho každodenného života.

Jej zlatý odtieň je symbolom luxusu a bohatstva. Miska Eta Gold je navrhnutá s ohľadom na štýl a eleganciu, čo ju robí ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia kvalitu a krásu v každom detaile.

Táto miska nie je len praktickým kuchynským nástrojom, ale aj dekoratívnym prvkom, ktorý pridáva do vášho prostredia štýl. Je to dokonalá voľba pre tých, ktorí hľadajú luxusný a elegantný spôsob, ako zdôrazniť krásu svojich jedál.

Investujte do Misky Eta Gold a pridajte do svojho stolovania a interiéru nádheru a bohatstvo. Táto miska je skvelým spôsobom, ako zdôrazniť štýl a eleganciu vo vašom živote.

Táto krásna, ručne vyrábaná kamenná miska pochádza z Indie. Takéto misky boli pôvodne používané ako každodenné indické nádoby. Miska je vyrobená z indického mramoru, ktorý má krásne detaily pripomínajúce kamenné usadeniny. 

V našich domácnostiach ich možno použiť na rôzne účely

napríklad ako misku na šperky na nočnom stolíku, misku na ovocie alebo ju jednoducho môžete použiť na vystavenie zberateľských predmetov. Chce to len trochu fantázie a skvelú rustikálnu drevenú poličku. Môžu byť tiež použité vonku na vytvorenie pekného vtáčieho kúpeľa v záhrade alebo na pripevnenie sviečok. Kamenná malá misa by bola ideálna ako darček pre rustikálny domáci dekor, svadobný dar alebo darček na zútulnenie domu.

Naše dekoračné kamenné misky sú vyhotovené prevažne z indického kremičitého pieskovca, mramoru, onyxu, bridlice a kvarcitu.

Dodatočné parametre

Kategória: Kamenné misky, ideálna dekorácia do interiéru a exteriéru.
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: