Murovací kameň Hrdzavo hnedý

Kód: 661/2 / 661/4 / 661/7 / 661/10 Zvoľte variant
Neohodnotené
€140 / ks s DPH €116,67 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Hrúbka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tradičný kameň zo Slovenska, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové koše v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Murovací kameň andezit hrdzavo hnedý

 

Tradičný kameň zo Slovenska, v tmavej (hrdzavo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové koše v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Murovací kameň hrdzavo hnedý má farby od hrdzavo hnedej až tmavo hnedou farbou, môže obsahovať pruhy fialovej, šedej či modrej. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Andezit hrdzavo hnedý je nepravidelne štiepaný prírodný kameň vhodný na suchý múrik, kde vynikne jeho farbnosť a rozmanitosť. Múrik v záhrade pôsobí dominantne a prirodzene. Na Slovensku je andezit najpoužívanejší kameň na murovanie suchého múrika či vyvýšeného záhona, prípadne na vytvorenie kaskád. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazuvzdormý kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň andezit hrdzavo hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

 

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Druh: andezit
Farba: hrdzavá, hnedá
Váha pal: 1200 kg
Výdatnosť múrika: 3 - 4 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: