Murovací kameň Šedo hnedý

Kód: 664/2 / 664/4 / 664/7 / Zvoľte variant
Neohodnotené
€149 / ks s DPH €124,17 bez DPH
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Hrúbka
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tradičný kameň zo Slovenska, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové koše v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Detailné informácie

Podrobný popis

Murovací kôš andezit šedo hnedý

Tradičný kameň zo Slovenska, v tmavej (šedo hnedej farbe) nepravidelných rozmerov. Ponúkame andezitové koše v rôznych hrúbkach a rozmeroch podľa potrieb zákazníka.

Andezit šedo hnedý má farby od bledo šedej metalickej až po tmavo šedú, kombinovanú s hrdzavo hnedou až tmavo hnedou farbou. Niektoré kusy môžu obsahovať aj fosílie.

Andezit šedo hnedý je nepravidelne štiepaný, murovací prírodný kameň vhodný na suchý múrik, kde vynikne jeho farbnosť a rozmanitosť. Múrik v záhrade pôsobí dominantne a prirodzene. Na Slovensku je andezit najpoužívanejší kameň na murovanie suchého múrika či vyvýšeného záhona, prípadne na vytvorenie kaskád. Andezit je veľmi kvalitný, tvrdý a mrazu vzdorný kameň, ktorý je veľmi obľúbený. Nepravidelne štiepaný prírodný kameň andezit šedo hnedej farby pôsobí efektne a jednoducho zároveň. 

 "Rozdiely týkajúce sa farby a štruktúry drsne odštiepeného povrchu, nie sú v žiadnom prípade náhodné. Je to prírodný kameň, ktorý má svoju štruktúru vytváranú milióny rokov. To nemôže dosiahnuť žiadna napodobenina z umelého kameňa."

Dodatočné parametre

Kategória: Produkty
Druh: andezit
Farba: šedá, hnedá
Váha pal: 1200 kg
Výdatnosť múrika: 3 - 4 m2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: