Socha Mint Akt

Kód: 274
€229,90 / ks s DPH €191,58 bez DPH
Skladom

Kamenná socha Mint Akt je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. Kamenosochárstvo je činnosť, pri ktorej sa kúsky hrubého prírodného kameňa tvarujú kontrolovaným odstraňovaním kameňa. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Socha Mint Akt z kremičitého pieskovca 

Kamenná socha Mint Akt je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. 

Socha Akt mint z bieleho pieskovca je umeleckým dielom, ktoré nesie so sebou krásu a jednoduchosť. Táto socha zachytáva krásnu ženskú postavu, vytvárajúc dojem ľahkosti a grácie. Je to dielo, ktoré oslavuje krásu ľudskej postavy a zdôrazňuje jedinečný charakter bieleho pieskovca.

Táto socha je vytesaná s jemným zmyslom pre detail a oddanosťou k umeleckému remeslu. Biely pieskovec, z ktorého je vyrobená, dodáva soche elegantný a čistý vzhľad. Každý detail postavy a každý povrch sochy je starostlivo spracovaný, aby zabezpečil jeho jedinečný výraz.

Biely pieskovec je známy svojou prirodzenou krásou a trvanlivosťou, čo robí túto sochu vhodnou pre interiérové aj exteriérové prostredie. Môže zdobiť váš domov, záhradu alebo terasu a pridať do vášho priestoru pôvab a štýl.

Socha Akt mint je umeleckým dielom, ktoré bude zaujímať pozorovateľa svojou jednoduchosťou a eleganciou. Je to dokonalý kúsok pre tých, ktorí hľadajú umelecký zážitok, ktorý oživí ich priestor a prinesie do neho krásu a harmóniu.

Prehistorické sochy

boli zvyčajne ľudské podoby, napríklad Venuša z Willendorfu a sochy bez tváre z kykladských kultúr starovekého Grécka. Neskôr kultúry vymysleli do kameňa zvieracie, ľudsko-zvieracie a abstraktné formy. Najstaršie kultúry používali abrazívne techniky a moderná technológia používa pneumatické kladivá a ďalšie zariadenia. Ale po väčšinu ľudskej histórie používali sochári kladivo a dláto ako základné nástroje na vyrezávanie kameňa.

Pri  priamej  metóde vyrezávania kameňa sa práca zvyčajne začína výberom kameňa na vyrezávanie, ktorého vlastnosti ovplyvnia výber umelca v procese navrhovania. Umelec využívajúci priamu metódu môže používať náčrty, ale vyhýba sa použitiu fyzického modelu. Plne dimenzionálna forma alebo postava je prvýkrát vytvorená v samotnom kameni, keď umelec odstráni materiál, nakreslí náčrty na kamennom bloku a popri tom rozvíja dielo.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy z prírodného kameňa kameňa do interiéru alebo exteriéru
Hmotnosť: 25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: