Socha Relaxing budha

Kód: 277
€1 119,90 / ks s DPH €933,25 bez DPH
Skladom

Relaxing Budha prináša pokoj a spolupatričnosť. Socha z prírodného indického pieskovca, je ručne tepaná, otesávaná. Svoje miesto si nájde v indickočínskych záhradách aj obývacích priestoroch, ktorým dodá meditačnú energiu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Socha Relaxing Budha z pieskovca

 

Kamenná socha Relaxing Budha je z prírodného kameňa, kremičitého pieskovca, ktorý bol opracovaný do vizuálne zaujímavého trojrozmerného tvaru. 

Socha Budhu z pieskovca v relaxačnej polohe - Mint biela

Naša socha Budhu v relaxačnej polohe z pieskovca v odtieni mint bielej farby je výnimočným umeleckým dielom, ktoré prináša do vášho prostredia pokoj a duchovnú harmóniu. Táto socha zachytáva Budhu, sediaceho v relaxačnej polohe meditácie, čím vytvára atmosféru kludu a pokoja.

Táto socha je vyrábaná s detailnou starostlivosťou remeselníka, ktorý zdôrazňuje krásu a symboliku Budhu. Pieskovec mint bielej farby dodáva soche sviežosť a jedinečný estetický vzhľad. Každý detail, od postavy po textúru pieskovca, je dôkladne vypracovaný.

Pieskovec je známy svojou prirodzenou krásou a odolnosťou voči poveternostným vplyvom, čo robí túto sochu vhodnou pre umiestnenie v interiérových aj exteriérových priestoroch. Táto socha môže zdobiť váš domov, záhradu alebo terasu a pridať mu duchovnú hodnotu a estetickú hodnotu.

Socha Budhu v relaxačnej polohe je nielen dekoráciou, ale aj symbolom pokoja, rovnováhy a duchovnej odrody. Je to umelecký kúsok, ktorý prinesie do vášho prostredia hĺbku a zároveň sa stane ohniskom duchovnej reflexie a relaxácie.

Prehistorické sochy

boli zvyčajne ľudské podoby, napríklad Venuša z Willendorfu a sochy bez tváre z kykladských kultúr starovekého Grécka. Neskôr kultúry vymysleli do kameňa zvieracie, ľudsko-zvieracie a abstraktné formy. Najstaršie kultúry používali abrazívne techniky a moderná technológia používa pneumatické kladivá a ďalšie zariadenia. Ale po väčšinu ľudskej histórie používali sochári kladivo a dláto ako základné nástroje na vyrezávanie kameňa.

Pri  priamej  metóde vyrezávania kameňa sa práca zvyčajne začína výberom kameňa na vyrezávanie, ktorého vlastnosti ovplyvnia výber umelca v procese navrhovania. Umelec využívajúci priamu metódu môže používať náčrty, ale vyhýba sa použitiu fyzického modelu. Plne dimenzionálna forma alebo postava je prvýkrát vytvorená v samotnom kameni, keď umelec odstráni materiál, nakreslí náčrty na kamennom bloku a popri tom rozvíja dielo.

Dodatočné parametre

Kategória: Sochy z prírodného kameňa kameňa do interiéru alebo exteriéru
Hmotnosť: 90 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: