Travertín Savanah FP hr. 3 cm

Kód: 20200
€54,90 / m2 s DPH €45,75 bez DPH
Skladom

Kamenná dlažba do exteriéru v hrúbke 3 cm z Travertínu Savanah v krémovo-hnedej farbe. Vďaka svojej kresbe pôsobí veľmi originálne, vkusne a hlavne nadčasovo. Travertínová dlažba je mrazuvzdorná,  protišmyková vhodná pre použitie ako dlažba okolo bazéna a dlažba na terasu prípadne chodník okolo domu. Ukladá sa v prevedení francúzskeho vzoru.

Detailné informácie

Podrobný popis

Travertínová dlažba Savanah

 

Kamenná dlažba Savanah v hrúbke 3 cm v prevedení francúzskeho vzoru, ktorý pozostáva z formátov 20x20, 20x40, 40x40, 40x60 cm dodáva tejto dlažbe unikátny charakter. 

Travertín je veľmi obľúbený vďaka svojmu vzhľadu a výborným vlastnostiam za ktoré sa považuje vysoká odolnosť voči mechanickému poškodeniu, kamenné dlažby z travertínu dobre znášajú striedanie vysokých a nízkych teplôt zároveň sú aj mrazuvzdorné. Farebná neopakovatelnosť je veľkou prednosťou prírodných materiálov pred umelými ako sú betón a keramika. Medzi ďalšiu výhodu prírodného kameňa patrí stála životnosť, stálosť a bezúdržbovosť pri porovnaní s drevom alebo kompozitným materiálom ktoré po rokoch môže stratiť svoju farebnú stálosť. Prírodná dlažba môže mať rôznu štruktúru a odlišnosť vo farebnej skladbe "mozaike". Každý kus je jedinečný a originálny.

Ideálna voľba ako dlažba okolo bazéna, dlažba na terasu / chodník okolo domu. Kamennú dlažbu Savanah môžete uložiť do štrkového lôžka alebo nalepiť. Pri lepení odporúčame použiť biele lepidlo NKF biele lepidlo C2TE S1. Zároveň môžete aplikovať správnu impregnáciu ktorá ponechá pôvodný vzhľad a uzatvorí póry, čím sa kameň stane nenasiakavým a odolnejším (testovaná impregnácia pre travertínovú dlažbu Savanah W-PROTECT).

Viac o výhodách prírodných travertínových dlažieb sa môžete dočítať v článku...

Príďte sa sami presvedčiť do nášho SHOWROOMU v Bánovciach nad Bebravou kde môžete vidieť jednotlivé kamenné dlažby a ich prevedenia naživo. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Platne do interiéru, exteriéru, veľkoformátové kamenné dlažby
Hmotnosť: 75 kg
Použitie: exteriér
Rozmer: french pattern
Hrúbka: 3 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: